Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Marcina Kasprzaka

Warszawa, Wola, ul. Marcina Kasprzaka

Mieszkanie - wynajem 3 300 PLN
45 m2  Pokoje: 2 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 45 m2 o podwyższonym standardzie, na 6. piętrze niedawno oddanego do użytku 7-piętrowego bloku przy ulicy Kasprzaka.
Mieszkanie jest jasne i ciche, składa się z dwóch, w pełni wyposażonych pokoi z wyjściem na balkon.

Kuchnia w zabudowę meblową pod wymiar, w pełni wyposażona zarówno w sprzęty AGD tj. lodówka, kuchnia indukcyjna, piekarnik, wyciąg, czajnik, zmywarka; jest też miejsce do jedzenia (stół i 2 krzesła), zastawa stołowa, niezbędne naczynia (garnki, patelnia) itp.

W nowoczesnej łazience znajduje się wanna z prysznicem, umywalka, lustro, toaleta, pralka oraz pojemna, zrobiona pod wymiar szafka.

Cena najmu 3300 zł. Kaucja 330zł

Dostępne od zaraz.
Lokalizacja oferty

Aleksandra Filipek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress