Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Tadeusza Rechniewskiego

Warszawa, Praga-Południe, ul. Tadeusza Rechniewskiego

Mieszkanie - wynajem 2 500 PLN
45 m2  Pokoje: 2 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem jasne, bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2016 roku z windą, przy ul. Rechniewskiego.

Składa się 2 pokoi: salonu (16m2) z wyjściem na dużą loggię (11m2), sypialni (9m2), wyposażonej kuchni (8m2) oraz łazienki z wanną. Integralną częścią oferty jest przypisane do mieszkania miejsce na parkingu podziemnym.

Budynek jest całodobowo strzeżony i monitorowany, przy wejściu usytuowana jest recepcja. W budynku znajduje się bezpośrednie wyjście na patio przeznaczone do użytku mieszkańców budynku.

Na parterze budynku funkcjonuje sklep Carrefour Express, a w odległości ok. 100 m znajduje się centrum handlowe Promenada.

Cena najmu: 2500 zł, dodatkowo opłata za zużycie energii elektrycznej oraz wody na podstawie faktur.
Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu najmu.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress