Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Poznańska

Warszawa, Śródmieście, ul. Poznańska

Mieszkanie - wynajem 4 200 PLN
41 m2  Pokoje: 2 1910 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem ekskluzywne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41 m2 usytuowane w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Poznańskiej.

Apartament znajduje się w pięknej, świeżo odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku. Budynek został odtworzony ze wszystkimi detalami.

Patio budynku pokryte jest przeszklonym dachem, na parterze znajdują się galerie sztuki i restauracje.

Na apartament położony na 4 ostatnim piętrze (winda) składa się salon z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią (możliwość oddzielenia od salonu) oraz łazienka z prysznicem. W salonie kominek na biopaliwo. Lokal został wykończony w najwyższym standardzie, zgodnie z nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Dzięki swojej unikalnej wysokości (360 cm) apartament jest jasny i przestronny.

Cena najmu: 4200 zł plus prąd. Kaucja 1-miesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress