Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Dzielna

Warszawa, Wola, ul. Dzielna

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN
33 m2  Pokoje: 2 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem jasne, eleganckie i nowe mieszkanie usytuowane na Woli, na 5 piętrze apartamentowca z 2019 z ochroną, monitoringiem i recepcją. Doskonała lokalizacja około 2,5 km do Dworca Warszawa - Centralna, cicha i spokojna okolica. Lokal jest świetnie skomunikowany z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami, dzięki licznym przystankom autobusowym i tramwajowym.
Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie, jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty AGD.
Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się 1 pokoju z kuchnią oraz łazienki

W pobliżu znajdują się C.H Klif oraz Westfield Arkadia, Ogród Krasińskich, sklepy spożywcze, piekarnie i kawiarnie, basen, siłownie, liczne skwery oraz lokale usługowe. Lokal znajduje się w nowym apartamentowcu z ochronną i monitoringiem.

Cena najmu: 2700 zł. Dodatkowo płatny prąd.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress