Szczegóły oferty

Braniewo, ul. Kościuszki

Braniewo, ul. Kościuszki

Mieszkanie - sprzedaż 80 000 PLN 1 684,21PLN/m 2
37.77 m2  Pokoje: 1 1945 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta przedstawia mieszkanie o powierzchni 37,77 m2 zlokalizowane w Braniewie przy ulicy Kościuszki. Położone na parterze w kamienicy ,składa się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 9,46 m2. Budynek jest po termoizolacji. Mieszkanie wymaga remontu. Polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Centrala Katarzyna Poznańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress