Szczegóły oferty

Działdowo, ul. Katarzyny

Działdowo, ul. Katarzyny

Mieszkanie - sprzedaż 429 000 PLN 1 948,58PLN/m 2
220.16 m2  Pokoje: 5 2003 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem oferty jest piękne dwupoziomowe ( schody drewniane)mieszkanie o powierzchni 220,16 m2 położone w Działdowie przy ul. Katarzyny.

Nieruchomość składa się z:

- 5 pokoi
- kuchni
- garderoby
- 3 łazienek
- przedpokoju

Mieszkanie posiada dostęp do wszystkich niezbędnych mediów tj.:

- kanalizacja
- gaz
- woda


Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego. Dodatkowo zamontowane solary. Kolejnym atutem nieruchomości jest kominek w centralnej części mieszkania zapewniający komfort i relaks.

Mieszkanie jest bardzo jasne, a dodatkowe światło dostarczają świetliki dachowe oraz 3 okna połaciowe.

Zapraszam do kontaktu
Lokalizacja oferty

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress