Szczegóły oferty

Sosnowiec, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec, ul. Bohaterów Monte Cassino

Mieszkanie - sprzedaż 158 000 PLN 2 744,96PLN/m 2
57.56 m2  Pokoje: 3 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Sosnowcu- Zagórze, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

W mieszkaniu o układzie niezależnym trzy pokoje, widna, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka oraz osobne wc. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Dodatkowo zabudowany korytarz dla dwóch lokatorów.

Stan techniczny: do odnowienia. W pokojach na podłogach mozaika parkietowa, ściany malowane. Łazienka w kaflach wyposażona w wannę. Wc do remontu. W kuchni oraz przedpokoju na podłodze kafle.
Idealna propozycja dla osób, które chcą same zaaranżować wnętrza.

Co miejskie, woda ciepła z sieci. Miesięczne koszty związane z eksploatacją mieszkania w wysokości 650 zł (FR, FE, woda, co, śmieci, gaz).

Blok po termomodernizacji, klatki czyste, zadbane, zamykane na domofon.

Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu pełna infrastruktura.
Lokalizacja oferty

Centrala Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress