Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Guardamar del Segura

Costa Blanca, Alicante, Guardamar del Segura

Mieszkanie - sprzedaż 1 348 444,80 PLN 14 345,16PLN/m2
94 m2  Pokoje: 4 2024 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowoczesny kompleks mieszkalny znajdujący się w centrum Guardamar (Alicante) składa się z 10 nowoczesnych i ekskluzywnych apartamentów z 3 sypialniami, 2 łazienkami i dużymi tarasami.
Warto wspomnieć o jego częściach wspólnych, które obejmują: SPA, Siłownia, wspólne solarium z jacuzzi, strefa odpoczynku i plac zabaw dla dzieci.
Wysoka jakość wykończenia w połączeniu z doskonałą lokalizacją i ceną sprawiają, że nieruchomość jest idealnym miejscem do inwestowania, spędzania wakacji lub zamieszkania przez cały rok!
Wysoka rentowność i łatwy wynajem.
Położony zaledwie 550 m od plaży i blisko wszystkich usług (supermarkety, ratusz, dworzec autobusowy, ośrodek zdrowia).
Pola golfowe znajdują się w odległości 6,5 km.
Lokalizacja Guardamar del Segura jest pierwszorzędnym krajowym i międzynarodowym ośrodkiem turystycznym w odległości 25 km na południe od międzynarodowego lotniska w Alicante.
Guardamar wyróżnia się swoim malowniczym pięknem. Około 80% terytorium gminy, na wybrzeżu morskim, jest chronione.
Warto wspomnieć o Pinada de Guardamar, najbardziej spektakularnym lesie wydmowym w hiszpańskim basenie Morza Śródziemnego o powierzchni 800 hektarów i 11 km wysokiej jakości złotych, piaszczystych plaż.
Lokalizacja jest idealna pod względem temperatury, uważana za jeden z obszarów przybrzeżnych o najlepszym klimacie, ze średnią temperaturą 19° i ponad 300 słonecznymi dniami w roku.
Ceny: od 228.000 € + VAT Opcjonalnie pomieszczenie do przechowywania:
W bonusie z tytułu nowej oferty 3500 € (bez VAT)
Blisko do plaży
Wstępna instalacja klimatyzacji
SPA
Ogrzewanie podłogowe w łazienkach
Taras
Jacuzzi
Aerotermia
Umeblowana kuchnia

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress