Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Playa Flamenca

Costa Blanca, Alicante, Playa Flamenca

Mieszkanie - sprzedaż 1 544 156,58 PLN 17 157,27PLN/m2
90 m2  Pokoje: 3 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Wspaniałe apartamenty w nowo wybudowanym kompleksie mieszkalnym w bardzo dobrej lokalizacji. Położony zaledwie 800 m od plaży Flamenca. Supermarket, bary, restauracje i sala gimnastyczna znajdują się zaledwie kilka metrów od apartamentu. Idealny jako miejsce stałego zamieszkania lub miejsce do spędzania wakacji nad Morzem Śródziemnym w spokojnej okolicy.

Mieszkania i penthousy z 2, 3 lub 4 sypialniami.
2 kompletne łazienki.
Duże tarasy 40m2
Duży salon-jadalnia
Garaż i komórka lokatorska w piwnicy
Opcje z pralnią lub bez
Rozwój będzie miał:
Klub socjalny
Miejsce parkingowe na zewnątrz
siłownia
Basen komunalny
Podgrzewany basen komunalny z jacuzzi
Solarium
Tereny zielone
Plac zabaw dla dzieci
Sauna
Miejsce do gry w tenisa łopatkowego
I wiele więcej

Centrum handlowe Zenia Boulevard, największe centrum handlowe w prowincji Alicante, oddalone jest o zaledwie 5 minut jazdy samochodem.
Obszar jest dobrze skomunikowany z lotniskami Murcji i Alicante przez N-332 i autostrady.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress