Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Santa Pola

Costa Blanca, Alicante, Santa Pola

Mieszkanie - sprzedaż 1 030 062 PLN 12 118,40PLN/m2
85 m2  Pokoje: 4 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mamy dla Państwa apartament położony w nowym kompleksie w Cabo de Santa Pola. 120 wykończonych apartamentów, blisko parku przyrody Clot de Galvany, czeka na swoich nowych właścicieli. Inwestycja znajduje się bardzo blisko plaży Carabassi.

Przedstawiony apartament 3 sypialniami, 2 łazienkami oraz połączonym salonem z jadalnią oraz kuchnią został starannie zaprojektowany tak aby dawał poczucie jak największej przestrzeni. Z okien i balkonu rozpościera się piękny widok na przyrodę i morze lub na prywatny basen i ogrody urbanistyczne.

Na terenie inwestycji jest dobrze rozbudowana część wspólna dla mieszkańców zawierająca baseny, solarium, ogrody i plac zabaw dla dzieci. Do wykorzystania prywatnego lokatorów zaliczają się prywatny parking podziemny i komórka lokatorska.

W inwestycji są również do nabycia apartamenty na parterze z ogródkiem lub penthousy z prywatnym solarium.

Okoliczne środowisko naturalne, dobre położenie między miastami El Altet i Santa Pola oraz wydmowe plaże sprawiają, że apartamenty są jedną jedną z lepszych inwestycji do nabycia mieszkania na Costa Blanca.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress