Szczegóły oferty

Głogów, ul. Kasztelańska

Głogów, ul. Kasztelańska

Mieszkanie - sprzedaż 275 000 PLN 3 262,16PLN/m2
84.3 m2  Pokoje: 4 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCH

Do sprzedania mieszkanie w Głogowie przy ul. Kasztelańskiej o powierzchni 84,3 m2. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku. Dodatkowym atutem jest duży balkon i piwnica.

Mieszkanie składa się z:

Salonu

Sypialni 1

Sypialni 2

Sypialni 3

Kuchni

Łazienki

WC

Przedpokój -

Czynsz około 1000 zł.

Ogrzewanie miejskie. Piwnica.

Zapraszam do kontaktu.

TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCH

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress