Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, Zagórna

Warszawa, Śródmieście, Zagórna

Mieszkanie - sprzedaż 919 000 PLN 11 782,05PLN/m 2
78 m2  Pokoje: 3 1939 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 78 m2, na wyjątkowym, prestiżowym i kameralnym miejscu Warszawy- Powiślu.
Z okien rozpościera się piękny widok na zielone tereny, w okolicy Park im. Marszałka Rydza Śmigłego, zabytkowy Pałac Szymonowiczów, Park Kultury Powiśle, Bulwary Wiślane, Port Czerniakowski, podzamcze Zamku Ujazdowskiego.
Mieści się na parterze (pełne i bardzo wysokie podpiwniczenie budynku) w przedwojennej kamienicy z 1939 r.
Mieszkanie do remontu dające szerokie możliwości własnej aranżacji pomieszczeń i zmiany ich funkcjonalności.
Powstało z połączenia dwóch odrębnych, sąsiadujących ze sobą mniejszych mieszkań. Możliwy powrót to stanu pierwotnego.
Składa się z 3 pokoi: dziennego z aneksem kuchennym (ok. 32 m2) oraz 2 pokoi (ok. 14 m2 i 18 m2), łazienki (do własnej aranżacji) i przedpokoju. Na podłodze klepka oraz mozaika drewniana. Ciekawa wysokość – 3 m. Mieszkanie posiada własny, działający kominek.
W mieszkaniu energia elektryczna (3 fazy-siła) – wymieniona instalacja elektryczna, woda zimna i ciepła (miejska), kanalizacja, ogrzewanie (miejskie), sieć telefoniczna, sieć TV w każdym pokoju. Dodatkowo dostępne na klatce schodowej: sieć kablowa, gaz.
Kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym. W zakresie remontów wykonano m.in.: elewację z termomodernizacją, izolację pionową, wymieniono dach. W najbliższych planach wymiana instalacji gazowej w całym budynku.
Istnieje możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku.
Do lokalu przynależy duża (15 m2) piwnica. Mieszkanie własnościowe.
Lokalizacja oferty

Marzena Poszwińska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress