Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Łagodna

Warszawa, Mokotów, ul. Łagodna

Mieszkanie - sprzedaż 1 245 600 PLN 17 526,38PLN/m2
71.07 m2  Pokoje: 2 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjny apartament na parterze 71 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Budynek kameralny 3-piętrowy z 2006 roku.

Osiedle nowoczesne z całodobową ochroną, ogrodzone i monitorowane. Wjazd główny dla mieszkańców i gości znajduje się od strony ulicy Racławickiej, gdzie mieści się budynek ochrony. Pozostałe dwa wjazdy przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców.

Apartament jasny z ekspozycją południowo-zachodnią, przestronny, urządzony w nowoczesnym stylu. Remont przeprowadzony w 2022 roku.
W skład lokalu wchodzi przestronny salon z wyjściem na loggię, oddzielna i widna kuchnia, sypialnia, garderoba, łazienka, osobna toaleta i hol. Możliwość urządzenia dodatkowego pokoju i przeniesienia kuchni do salonu.
Apartament może być sprzedany z meblami.

Do mieszkania przypisana jest blisko położona komórka lokatorska i miejsce postojowe obok budynku, w cenie!

Na terenie osiedla znajduje się park, staw, tereny sportowo-rekreacyjne, sklepy, kawiarnie, restauracje, apteki, punkty handlowo-usługowe, placówka pocztowa, place zabaw dla dzieci, pasaże z urządzeniami fitness, siłownia plenerowa.

Komunikacja miejska tuż przy osiedlu. Doskonałe połączenie w każdą stronę Warszawy oraz na lotnisko Chopina.

Polecam.

Bożena Olszewska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress