Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, Plac Inwalidów

Warszawa, Żoliborz, Plac Inwalidów

Mieszkanie - sprzedaż 890 000 PLN 12 535,21PLN/m 2
71 m2  Pokoje: 2 1952 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy pl. Inwalidów. Doskonała lokalizacja - świetna komunikacja (metro, liczne linie autobusowe i tramwajowe), sklepy, kawiarnie, restauracje i przede wszystkim magiczny klimat Starego Żoliborza z modernistycznymi willami okresu międzywojennego, doskonale zaprojektowaną przestrzenią i ternami rekreacyjnymi dla mieszkańców.
Kamienica po kapitalnym remoncie wszystkich instalacji, w tym roku zostanie przeprowadzony remont klatki schodowej.
Mieszkanie wysokie (3m), dwustronne, pełne światła słonecznego o klasycznym układzie pomieszczeń. Salon z balkonem 23m2, sypialnia 20m2, kuchnia 15m2, przestonny hall oraz łazienka. Do lokalu przynależy piwnica (6m2).

Polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Kamilla Baranowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress