Szczegóły oferty

Warszawa, Ursus, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa, Ursus, ul. Dzieci Warszawy

Mieszkanie - sprzedaż 730 000 PLN 10 735,29PLN/m 2
68 m2  Pokoje: 4 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
SKOROSZE - Funkcjonalny rozkład i wysoki standard wykończenia wyróżniają to mieszkanie spośród innych.

Apartament usytuowany jest na 7. piętrze w budynku z 2016 roku wybudowanego przez renomowaną firmę EBEJOT. Osiedle bardzo kameralne przy ul. Dzieci Warszawy.

Na powierzchni 68 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym o pow. 23 m2, sypialnie o pow. 10 m2, 11 m2 i 11 m2, dwie łazienki 4 m2 i 2 m2 oraz hall 7 m2. Z salonu wyjście na balkon w formie loggii.
Mieszkanie od dwóch stron świata - salon i jedna sypialnia od południa, dwie pozostałe od północy. W salonie na podłodze deska berlinecka, w pokojach panele, w kuchni i hallu gres.

Dodatkowo do mieszkania przynależą miejsce parkingowe położone w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska usytuowana na parterze - płatne dodatkowo 30 tys zł.

Nowe osiedle strzeżone z bogatą infrastrukturą m.in. wyposażone w siłownie z salką fitness dostępną dla mieszkańców.
Pełna własność.

W pobliżu osiedla Centrum Skorosze, basen, komunikacja miejska, szkoły, przedszkola.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Lokalizacja oferty

Anna Bartczak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress