Szczegóły oferty

Warszawa, Białołęka, ul. Skarbka z Gór

Warszawa, Białołęka, ul. Skarbka z Gór

Mieszkanie - sprzedaż 645 820 PLN 9 800PLN/m2
65.9 m2  Pokoje: 3 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (18,7m2+11,6m2+10m2) z widną kuchnią (9,6m2), łazienką z wanną, WC, holem oraz balkonem (5,1m2) usytuowane na 1. piętrze 2-piętrowego budynku wybudowanego przez Dom Development w 2007 roku.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. ponad 3 m2.

Kuchnia ulokowana obok salonu daje możliwość połączenia pomieszczeń, co wraz z przestronnym holem da łącznie prawie 40m2 przestrzeni dziennej!!!!

Powierzchnia użytkowa mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to 69,2m2 - taki wpis widnieje w księdze wieczystej.
Na podłogach w mieszkaniu ułożona mozaika.

Mieszkanie położone jest na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Przy wjeździe jest szlaban i ochrona. Budynek jest oddalony od ulicy.

Osiedle Derby charakteryzuje kameralna zabudowa, niskie budynki, wokół dużo zieleni i ławeczek.

Do mieszkania trzeba dokupić 2 miejsca postojowe naziemne (jedno pod samymi oknami, drugie bezpośrednio przy drzwiach ochrony) za kwotę łączną 50 tys. PLN.

Mieszkanie warte zainteresowania, zapraszam do oglądania i składania ofert.
Lokalizacja oferty

Agnieszka Szałat-Hryć

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress