Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Kaspijska

Warszawa, Mokotów, ul. Kaspijska

Mieszkanie - sprzedaż 440 000 PLN 6 875PLN/m 2
64 m2  Pokoje: 4 1975 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie (64 m2) spółdzielcze własnościowe bez KW, zarządzane przez Spółdzielnie Mieszkaniową "Energetyka".
Mieszkanie do remontu, ale z dużym potencjałem. Obecnie składa się z 4 pokojów, oddzielnej kuchni, łazienki, oddzielnego WC, przedpokoju. w prosty sposób można połączyć kuchnię z pokojem, lub/i dwa sąsiednie pokoje w jeden przestronny. Łazienkę można połączyć z WC.
Okna nowe plastikowe (okratowane), z widokiem na bujną zieleń. Cały budynek jest otoczony zielenią i drzewami z dogodnym podjazdem dla wózków. Cisza i spokój.

Czynsz 630,00 zł
Jest piwnica.
Dużo miejsc do parkowania w pobliżu.

Dobry punkt komunikacyjny dogodny dostęp do metra i autobusów.
W pobliżu znajduje się: przedszkole, szkoła, przychodnia lekarska, plac zabaw dla dzieci i sklepy.
Grunty jeszcze nie uregulowane - SPRZEDAŻ TYLKO ZA GOTÓWKĘ.
Lokalizacja oferty

Magdalena Grabowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress