Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Javea

Costa Blanca, Alicante, Javea

Mieszkanie - sprzedaż 1 076 597,70 PLN 18 562,05PLN/m2
58 m2  Pokoje: 3 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Krótsza wersja:
Apartament w nowym, ekskluzywnym kompleksie w Javea.

Inwestycja położona jest w świetnej lokalizacji blisko zabytkowego centrum, wszelkich punktów usługowych, rekreacyjno- wypoczynkowych oraz Na ogrodzonym terenie umieszczone są także basen, dziedziniec oraz siłownia przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców kompleksu.

Wnętrze dopracowane jest w najmniejszych szczegółach. Idealnie łącząc awangardowe trendy i ponadczasową elegancję najbardziej klasycznych konstrukcji. Pomieszczenia w domu zaprojektowano tak, aby odczuwać komfort i harmonię ducha w otoczeniu najwyższej jakości. Apartament posiada także duży taras z widokiem na podwórko.

Inne apartamenty wykończone w kompleksie posiadają podobny rozkład pomieszczeń, a ich walory są charakterystyczne dla tej inwestycji.
W celu poznania szczegółów dotyczących oferty, prosimy o kontakt z agentem.

Długa wersja:

Oferujemy Państwu ten ekskluzywny kompleks z apartamentami z 1, 2, 3 i 4 sypialniami. Położonymi na zarówno na parterze z ogrodem apartamentami na piętrach, penthouse'ami z dużymi tarasami. Wszystkie posiadają garaż oraz komórkę gospodarczą.

Ten wyjątkowy kompleks znajduje się w Jávea, idealnym miejscu dla tych, którzy szukają relaksującego pobytu, nie rezygnując z wygód, jakie daje dostęp do wszystkich usług tuż za rogiem. Twoja dzielnica gminie dba o jakość życia. Od zachodu łączy się z Parque Reina Sofía, a od wschodu z Vía Augusta, gdzie znajdują się supermarkety, szkoły, biblioteki, ośrodki sportowe i ośrodki zdrowia. Ponadto wystarczy 5 minut, aby dotrzeć do zabytkowego centrum gminy i jej portu z licznymi ośrodkami wypoczynku i restauracjami.
Kompleks znajduje się kilka metrów od plaży Montañar, która jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych.
Mieszkając w tym apartamencie można cieszyć się naturalnym środowiskiem dzięki bliskiemu położeniu Naturalnego Parku Montgo oraz Morza Śródziemnego oraz bardzo dużym tarasom.

Z nowego inwestycji bardzo łatwo można dotrzeć do AP-7 lub N-322 różnymi drogami, takimi jak CV-734. W ten sposób dotarcie do innych gmin w okolicy – ​​takich jak Oliva, Calpe czy Gandía – będzie bardzo szybkie. Apartamenty wyposażone są w miejsca parkingowe, a zaledwie 10 minut od inwestycji znajduje się dworzec autobusowy Jávea.

Na terenie kompleksu umieszczony jest basen dla dorosłych oraz miejsce na siłownię wyposażoną w urządzenia, pozwalające zadbać o formę bez wychodzenia z domu.

Ponieważ wszystkie wnętrza są dopracowane w najmniejszych szczegółach, wygląd zewnętrzny również nie został umniejszony. Idealnie łączy awangardowe trendy i ponadczasową elegancję najbardziej klasycznych konstrukcji, a piękna estetyka budynku tkwi w jego elewacji wkomponowującej faktury i kolory w otoczenie. Wszystkie pomieszczenia w domu zaprojektowano tak, aby komfort i wysoka jakość towarzyszyły podczas spędzania każdej chwili w domu.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress