Szczegóły oferty

Warszawa, Ursus, ul. Tomcia Palucha

Warszawa, Ursus, ul. Tomcia Palucha

Mieszkanie - sprzedaż 399 000 PLN 7 333,21PLN/m 2
54.41 m2  Pokoje: 2 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania piękne dwu pokojowe mieszkanie o 54,41 m kw w Ursusie na Skoroszach.

Mieszkanie ma bardzo dobry funkcjonalny układ. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni oraz dużej łazienki. Z salonu mamy wyjście na balkon. W przedpokoju oraz w sypialni duże szafy.

Mieszkanie dwustronne.

Osiedle zamknięte, stały monitoring i ochrona.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 23000PLN
Blisko osiedla przystanek autobusowy, sklepy, apteka, szkoła, przedszkole.
Lokalizacja oferty

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress