Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Karolkowa

Warszawa, Wola, ul. Karolkowa

Mieszkanie - sprzedaż 899 000 PLN 16 534,85PLN/m 2
54.37 m2  Pokoje: 2 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedaży nowoczesny apartament położony w Warszawie przy ul. Karolkowej, w inwestycji AS BUD z 2019 roku - METROPOINT APARTMENTS.

Lokal w stanie idealnym, kompletnie umeblowany.

Lokal składa się z salonu z otwartą widną kuchnią połączone z jadalnią i dużym oknem balkonowym. Ekspozycja lokalu południowo - zachodnia.
sypialni i łazienki z wc.

Sypialnia z podwójnym łóżkiem i szafą - ekspozycja zachodnia. Łazienka z wanną, przedpokój z szafą i schowkami.

Lokal doskonały pod wynajem.

POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!!!
Lokalizacja oferty

Rafał Adamczyk

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress