Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Pańska

Warszawa, Wola, ul. Pańska

Mieszkanie - sprzedaż 745 000 PLN 13 768,25PLN/m 2
54.11 m2  Pokoje: 2 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
ŚRÓDMIEŚCIE, słoneczny 2-pokojowy apartament z panoramicznymi oknami, znajdujący się na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku apartamentowym z 2010 r.

Kameralny budynek o podwyższonym standardzie z elegancką recepcją oraz fontanną w hallu. Elewacja z kamienia.

Powierzchnia 54,11 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do mieszkania przynależy loggia. Mieszkanie jest bardzo widne i przestronne.
Założona KW.

Doskonała, świetnie skomunikowana lokalizacja (metro, tramwaje, autobusy), w bliskiej okolicy Złote Tarasy, Dworzec Centralny, park biurowy przy Rondzie Daszyńskiego, restauracje, kluby i inne atrakcje nocnego życia Warszawy, z którego uroków bez trudu można korzystać pieszo.

Polecam.
Lokalizacja oferty

Dorota Krysztofiak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress