Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Różana

Warszawa, Mokotów, ul. Różana

Mieszkanie - sprzedaż 588 000 PLN 12 000PLN/m 2
49 m2  Pokoje: 2 1939 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Ciekawe mieszkanie o powierzchni 49 m2, na II piętrze w III-piętrowej kamienicy z 1939 r., na Górnym Mokotowie, ul.Różna.
Mieszkanie ciche, słoneczne - w obu pokojach duże okna od strony południowej. Mieszkanie wysokie: 3,04 m od podłogi do sufitu.
W pokojach na podłodze klepka, w przedpokoju panele.
Składa się z dwóch pokoi: salonu (ok.21 m2), sypialni (ok.13m2), kuchni, łazienki i przedpokoju.
Instalacje elektryczna i gazowa po wymieniane w 2014 roku. Pokoje odmalowane 4 miesiące temu.
W 2016 r. remont elewacji budynku, w 2017 r. remont klatki schodowej.
Do mieszkania przynależy piwnica, na tyłach budynku wiata rowerowa.
Doskonała lokalizacja, przystanki tramwajowe i autobusowe, 3 minuty do Metra Racławicka.
W okolicy szkoła podstawowa, przedszkola, liceum, sklepy, cukiernie, piekarnie, kawiarnie, lokalne restauracje, apteki, parki, place zabaw dla dzieci, przychodnia, poczta, kwiaciarnia.Miejsce spokojne, wszędzie blisko, uliczka bardzo ładna - niska zabudowa, liczne drzewa i krzewy.
Mieszkanie własnościowe.
Lokalizacja oferty

Marzena Poszwińska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress