Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Calpe

Costa Blanca, Alicante, Calpe

Mieszkanie - sprzedaż 1 227 748,50 PLN 26 690,19PLN/m2
46 m2  Pokoje: 2 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowa inwestycja w Calpe! Apartamenty gotowe do odbioru!
Luksusowy apartamentowiec w samym sercu Calpe, z 11-stoma energooszczędnymi apartamentami wykończonymi doskonałej jakości materiałami.
Prezentowany apartament, o powierzchni 46 m2, składa się z salonu, kuchni, łazienki i 1 sypialni.
Dostępne są apartamenty z 1 lub 2 sypialniami, dwa oszałamiające penthousy z 3 lub 4 sypialniami, a także trzypiętrowe apartamenty, tzw. triplexy.
Triplexy i penthousy mają wspaniałe tarasy, z których rozpościerają się oszałamiające widoki!
Apartamenty posiadają w pełni wyposażone, nowoczesne, wysokiej klasy kuchnie oraz łazienki z armaturą łazienkową doskonałej jakości.
Wyposażone zostały w wiele specjalnych funkcji, zaprojektowanymi z myślą o komforcie użytkownika, takimi jak elektryczne rolety, ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja.
Intuicyjny układ i wysokiej jakości wykończenie sprawiają, że apartamenty są zarówno wygodne, jak i stylowe.
Teren o charakterze prywatnym, ogrodzony ze wspólnym basenem gwarantuje bezpieczeństwo i komfort.
Opcjonalnie miejsce parkingowe dodatkowo płatne.
Odległość od lotniska ok. 57 km

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress