Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, ul. Białostocka

Warszawa, Praga-Północ, ul. Białostocka

Mieszkanie - sprzedaż 465 000 PLN 10 278,37PLN/m2
46.7 m2  Pokoje: 2 1986 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Polecam Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na Pradze Północ, Osiedlu Kijowska. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Budynek dobrze utrzymany, ocieplony, odnowione klatki.

Lokal składa się z dwóch pokojów (ok. 10 i 24 m2), kuchni (ok. 6 m2), przedpokoju (ok. 2,5 m2) oraz łazienki z wc (ok. 4 m2). Ekspozycja okien południowo - zachodnia.

Na podłodze w całym mieszkaniu parkiet, na podłodze w kuchni i łazience - terakota.

Mieszkanie w stanie do ewentualnego remontu.

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Dogodna komunikacja, w pobliżu Metro Wileńska.

W pobliżu: CH Wileńska, Centrum Koneser, liczne sklepy spożywcze, przychodnie, punkty usługowe i szkoły. W zasięgu spaceru Park Praski i ogród zoologiczny oraz tereny nadwiślańskie.

GRUNTY W TRAKCIE REGULACJI. ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ!

Polecam i zapraszam na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Beata Jarząbek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress