Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Kompasowa

Warszawa, Praga-Południe, ul. Kompasowa

Mieszkanie - sprzedaż 380 000 PLN 9 743,59PLN/m 2
39 m2  Pokoje: 1 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Urocza kawalerka z balkonem i garażem Saska Kępa.

Polecam jednopokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych jedynie odświeżenia i jest gotowe do wprowadzenia. Całe wyposażenie i sprzęt AGD może pozostać do uzgodnienia. Słoneczne, wysokie na 275 cm i dobrze doświetlone z ekspozycją okien na stronę południowo-wschodnią pokój i północno-wschodnią kuchnia. Ponadto do mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie mieszkania i miejsce postojowe dodatkowo płatne 30 tys. zł.

Osiedle przy cichej i spokojnej uliczce. Ogrodzone z ochroną.
Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu dużo sklepów, jeziorko Balaton, liczne usługi, kościół.

POLECAM.
Lokalizacja oferty

Bożena Olszewska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress