Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Pruszkowska

Warszawa, Ochota, ul. Pruszkowska

Mieszkanie - sprzedaż 420 000 PLN 11 023,62PLN/m 2
38.1 m2  Pokoje: 2 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie na Ochocie - Rakowiec przy ul.Pruszkowskiej. Lokal zadbany nadający się do zamieszkania bez większych wkładów finansowych.
Wejście do sypialni z dużego pokoju. Oddzielna kuchnia bez okna. Jest balkon.

Nieruchomość doskonała na inwestycję z racji bliskości Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jest 890 metrów oraz Wydziału Fizyki i Matematyki UW - jeden przystanek autobusem 172.

W pobliżu Park im.Malickiego oraz fantastyczny Park Szczęśliwicki z basenem czynnym w sezonie i górką "narciarską".

Doskonała komunikacja z ulicy Grójeckiej (kilka minut pieszo) i ul.Żwirki i Wigury.
Lokalizacja oferty

Dorota Fijałkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress