Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Nowogrodzka

Warszawa, Ochota, ul. Nowogrodzka

Mieszkanie - sprzedaż 735 000 PLN 20 473,54PLN/m2
35.9 m2  Pokoje: 2 1965 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Niezwykle klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Ochoty przy ul. Nowogrodzkiej 76.

Mieszkanie kilka lata temu przeszło generalny remont.
Lokal o powierzchni 35,9m2 składa się z dużego pokoju z otwartą kuchnią, sypialni oraz łazienki. Ekspozycja okien na stronę wschodnią i północną. Mieszkanie doskonale doświetlone, widne.
Ponadto do mieszkania przynależy piwnica.
Możliwość parkowania na wewnętrznym osiedlowym parkingu.
Rama H.

Mieszkanie bardzo ciche ponieważ jest w drugiej linii od ulicy.

Do dworca Centralnego 10 min. pieszo, dojazd do lotniska 20 min. autobusem, kolejka WKD - 5 min. pieszo, przystanki komunikacji miejskiej w każdą stronę Warszawy 2 min. pieszo. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, banki, przychodnia, szkoły, uczelnie.


Polecam i zapraszam na prezentację.

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress