Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, Maszewska

Warszawa, Bielany, Maszewska

Mieszkanie - sprzedaż 314 000 PLN 9 401,20PLN/m 2
33.4 m2  Pokoje: 2 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dzielnica Bielany, osiedle strzeżone z monitoringom, zlokalizowane przy ulicy Maszewskiej. Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym wybudowanym w 2001 roku.
Lokal o powierzchni 33 m2, skała się z salonu o powierzchni 20m2, zamkniętej kuchni o powierzchni 6 m2, łazienki oraz przedpokoju.Mieszkanie z dużym potencjałem, układ mieszkania daje wiele możliwości aranżacji, można uzyskać dwa oddziele pokoje lub salon z aneksem kuchennym oraz sypialnię.

Budynek oddany do użytkowania w 2001 roku, dwie windy, możliwość parkowania w garażu podziemnym, za dodatkową opłat 130 zł miesięcznie.

Okolica budynku nie jest objęta Strefą Płatnego Parkowania.

Budynkiem zarząd prężnie działająca Wspólnota Mieszkaniowa, czynsz 250 zł.

Bogata infrastruktura Stołecznego Miasta.
Bardzo dobra komunikacja.
Zapraszam do kontaktu.
Lokalizacja oferty

Marzena Zawada

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress