Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Marszałkowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Marszałkowska

Mieszkanie - sprzedaż 420 000 PLN 13 548,39PLN/m 2
31 m2  Pokoje: 1 1958 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
TYLKO W REALS !
Wspaniała lokalizacja ok. 100 m do I i II linii metra - stacja Świętokrzyska
Ciche mieszkanie jednopokojowe (31,16 m2 w aktualnych pomiarach, w KW 29,63 m2), dobrze doświetlone, i bardzo ustawne, w solidnej powojennej kamienicy z lat 50-tych u zbiegu Królewskiej i Marszałkowskiej.
Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju (17,68 m2), ładnej kuchni (6,96 m2) z dużym oknem, łazienki, z wanną (2,62 m2) i przedpokoju (3,90 m2) z szafą i pawlaczami.
Wysokość pomieszczeń 272 cm.
Mieszkanie do remontu.
Czynsz 320 zł
Klatka schodowa odnowiona, z kamienną ładną posadzką i nową windą. Budynek solidny z cegły, pokryty elewacją z piaskowca, który jest obecnie w trakcie renowacji.
Możliwość parkowania na terenie podwórka.
Bliskie sąsiedztwo Ogrodu Saskiego i Starego Miasta, Hali Mirowskiej ze słynnym bazarkiem. Liczne linie autobusowe, tramwajowe, metro
Lokalizacja oferty

Magdalena Grabowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress