Szczegóły oferty

Pruszków, ul. Michała Drzymały

Pruszków, ul. Michała Drzymały

Mieszkanie - sprzedaż 240 500 PLN 9 701,49PLN/m2
24.79 m2  Pokoje: 1 1930 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferujemy Państwu mieszkania w kamienicy w Pruszkowie tuż przy Parku Kościuszki.

Budynek jest położony na działce 850 m2., na której zostaną wydzielone miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku.
Wszystkie stropy międzypiętrowe są wykonane w technologii Kleina. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków.
W najbliższym sąsiedztwie niewysokie kamienice, bloki i apartamentowce, liczne sklepy i punkty usługowe, restauracje, szkoły i placówki kulturalne, a także tereny wypoczynkowe (Park im. Tadeusza Kościuszki).
Kilkadziesiąt metrów do przystanku komunikacji miejskiej, blisko do dworca kolejowego.
Zakres remontu:
Rewitalizacja budynku obejmuje: nową stolarkę okienną i drzwiową, nowe instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, chemiczne czyszczenie cegły, termomodernizacje budynku, odtworzenie balkonów, montaż kotłowni gazowej i rozprowadzenie ogrzewania, remont klatki schodowej oraz wymianę dachu. Ogrzewanie zrealizowane będzie w najkorzystniejszej cenowo kotłowni gazowej w budynku, rozliczane według zużycia liczników.
Wykończenie części wspólnych będzie częściowo finansowane z funduszu remontowego, ze stawką nie przekraczającą 11 zł/metr czynszu. Budynkiem będzie zarządzać wspólnota mieszkaniowa po przeniesieniu własności. Zakończenie remontu i oddanie lokali planowane jest w ciągu roku od zakupu nieruchomości.

Mieszkania w stanie do remontu, ale w cenie wymiana pionów, montaż wszystkich liczników, instalacji CO z kaloryferami, drzwi wejściowych. Rozprowadzenie instalacji wod-kan i elektrycznej po stronie Kupującego.

Każde mieszkanie będzie miało pełną własność i udział w gruncie.

Doskonała lokalizacja jest gwarancją sukcesu inwestycji pod wynajem!

Zdjęcia z zewnątrz pochodzą z kamienicy którą rewitalizowała ta sama firma.

Anna Bartczak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress