Szczegóły oferty

Costa Blanca, Benidorm

Costa Blanca, Benidorm

Mieszkanie - sprzedaż 1 384 609,20 PLN 10 251,80PLN/m2
135.06 m2  Pokoje: 4 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Luksusowe apartamenty położone na wzórzach Finestrat, z widokiem na Zatokę Benodorm oraz Sierra Cortina, wszystkie wyposażone w najnowsze technologie tj. klimatyzacja, aerotermia do podgrzewania wody (DHW), inteligentne skrzynki pocztowe, izolacja termiczną i akustyczną, instalacje przygotowane do montażu jacuzzi.

Cała inwestycja została zaprojektowana tak, by spełnić wszelkie potrzeby jej mieszkańców - w ramach powierzchni wspólnej można korzystać z
basenów, jacuzzi, mini golfa, siłowni na otwartym powietrzu, miejsc przeznaczonych na relaks, sauny, solarium z leżakami, miejsca do organizacji prywatnych przyjęć (tzw. gourmet room), boiska sportowego, kortu tenisowego, licznych terenów zielonych, parkingów, placu zabaw dla dzieci - a wszystko to w ramach zamkniętego osiedla.


Wszystkie apartamenty posiadają duże, rozległe tarasy. Mieszkania na parterze - prywatne ogrody.

W inwestycji można wybrać 3 i 4-pokojowe apartamenty i penthousy.Odległość od lotniska w Alicante - ok. 55 km (ok. 45 min. jazdy samochodem).
Lokalizacja oferty

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress