Szczegóły oferty

Costa Blanca, Benidorm

Costa Blanca, Benidorm

Mieszkanie - sprzedaż 1 507 851,18 PLN 11 234,99PLN/m2
134.21 m2  Pokoje: 4 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Czy możesz sobie wyobrazić, jak to jest budzić się każdego ranka z widokiem na panoramę Benidormu, z całym śródziemnomorskim światłem tylko dla Ciebie i tylko kilka kilometrów od plaży? W tej lokalizacji możesz to zrobić! Przygotuj się na podziwianie pięknych widoków przy gorącej kawie, czując pierwsze promienie słońca. Wróć ponownie o zachodzie słońca, aby zrelaksować się na tarasie kontemplując tę magiczną godzinę z dobrym kieliszkiem wina.... Tutaj będziesz miał cały czas na życie w luksusie!

Penthouse z tarasem o powierzchni 134,21 m2, 2 łazienki, 3 sypialnie, 1 salon. Garaż, Taras, w pełni wyposażona kuchnia, klimatyzacja, basen, winda, schowek, wyposażone szafy, indywidualna ciepła woda. Przystosowane dla osób niepełnosprawnych, nieumeblowane. Podwójne szyby.
Ocena energetyczna: B.

Możesz wybierać spośród 3 i 4-pokojowych szeregowych penthouse'ów. W tej inwestycji każdy czuje się jak na wakacjach o każdej porze roku.

Inwestycja oferuje m.in.: baseny, jacuzzi, mini golf, siłownie, sauny, inteligentne skrzynki pocztowe, boisko multi-sport, kort tenisowy, paddle, plac zabaw, leżaki, strefę relaksu, ogród aromatyczny, parkingi, panoramiczny punkt widokowy, podgrzewany basen. Wszystko to z gwarancją dostępności dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej i spokojem życia w przestrzeni chronionej przez prywatną ochronę. Wszystko pod 24-godzinnym nadzorem kardiologicznym.

Odległość od lotniska około 55km (34min).
Lokalizacja oferty

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress