Szczegóły oferty

Costa Blanca, Benidorm

Costa Blanca, Benidorm

Mieszkanie - sprzedaż 1 873 159,04 PLN 14 520,61PLN/m2
129 m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Imponująca, szklana wieża z apartamentami z przepięknym widokiem na morze, położona zaledwie kilka metrów od plaży w Benidormie.
Apartamenty z 2, 3 i 4 sypialniami z tarasem, komórką i garażami, 2 lub 3 łazienkami, położone w obrębie osiedla ze SPA, siłownią, jacuzzi, basenami, obszarami chill-out itp.
Powierzchnia: 102 - 189 m².
Benidorm znany jest od dziesięcioleci dla ich unikalnych hoteli, słońca, infrastruktury usługowej i plaż.
Jest ważnym ośrodkiem turystyki w Hiszpanii i jednym z niewielu miejsc, które cieszą się obłożeniem w hotelach 80% przez cały rok.
Playa Poniente jest jednym z ulubionych miejsc turystów.
Benidorm ma także jedno z najbardziej cenionych pól golfowych w prowincji: Sierra Cortina. Blisko jest również do trzech parków tematycznych i kilku centrów handlowych.
Lotnisko w Alicante jest tylko 1 godzina jazdy samochodem.

Ceny już od 389.050 €

Data odbioru: październik 2022

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress