Szczegóły oferty

Costa Blanca, La Manga

Costa Blanca, La Manga

Mieszkanie - sprzedaż 1 084 619 PLN 8 596,51PLN/m2
126.17 m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie w nowej inwestycji na wybrzeżu Hiszpanii Costa Blanca w okolicy miejscowości La Manga, w pobliżu Las Salinas de la Manga.

Doskonale zintegrowana z otoczeniem nowa inwestycja położona na wybrzeżu Costa Blanca w miejscowości La Manga w z przepięknym widokiem na morze, w otoczeniu Słonych Jezior (Salinas) La Manga. Do morza kilka kroków, ścieżką przez wydmy. Wspaniałe miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, cudowna, rozległa plaża, niezastąpione warunki do uprawiania sportów wodnych.

Położone na parterze, mieszkanie o powierzchni 126,17 m2, nieumeblowane, z w pełni wyposażoną kuchnią składa się z dwóch łazienek, trzech dwuosobowych sypialni, posiada klimatyzację i ciepłą wodę generowaną za pomocą pompy ciepła (aerotermia).

Możliwość korzystania ze wspólnego BASENU wyłącznie do użytku mieszkańców!

Na zdjęciach przedstawiono wnętrze mieszkania pokazowego.

Odległość od lotniska w Alicante - 126 km (ok. 1.20. jazdy samochodem).

PRZEPIĘKNE MIEJSCE. CISZA, BLISKOŚĆ MORZA. ZDROWY KLIMAT DZIĘKI BLISKOŚCI SŁONYCH JEZIOR.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Lokalizacja oferty

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress