Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, al. Rzeczypospolitej

Warszawa, Wilanów, al. Rzeczypospolitej

Mieszkanie - sprzedaż 2 610 000 PLN 22 715,40PLN/m2
114.9 m2  Pokoje: 3 2013 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
MIASTECZKO WILANÓW , designerski 3- pokojowy apartament z rewelacyjnym 75 m2 tarasem znajdujący się na 4 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2013 roku.

Mieszkanie jest zaprojektowane w bardzo nowoczesnym stylu przez znanych architektów z Trójmiasta, wykończone materiałami najwyższej jakości, w pełni umeblowane i wyposażone. Powierzchnia 115 m2 stanowi dużą otwartą przestrzeń, zdecydowane oddzielenie strefy dziennej od prywatnej. W lokalu zamontowano ozdobne klimatyzatory naścienne LG ARTCOOL GALLERY.
Wchodząc do mieszkania od razu znajdujemy się w otwartej przestrzeni łączącej hol, salon, aneks kuchenny i jadalnię.
W przestrzeni tej wydzielony jest kubik meblowy ukrywający za bezprzylgowymi drzwiami i bez uchwytowymi frontami wysoką zabudowę kuchenną oraz stylową garderobę z pralnią.
Kuchnia wyposażona w elegancki sprzęt MIELE oddzielona jest od salonu dużą wyspą w kontrastowym jasnym kolorze z miejscem do siedzenia. Nad wyspą ukryty w suficie podwieszanym okap Elica CLOUD NINE. Strefę jadalni od salonu wydziela zabudowa z bio-kominkiem Planika wykonanym na zamówienie.

Dzięki szybie za bio-kominkiem w ramie ze stali nierdzewnej nie tracimy wrażenia otwartej przestrzeni. Nad nim bardzo ozdobny fragment sufitu podświetlany wielokolorowym światłem barrisol, pod nim powtórzenie konstrukcji plastra miodu pojawiającego się w stole i wreszcie widowiskowy żyrandol Zeppelin firmy Flos.
Na środku salonu włoska sofa firmy Molteni & Co. Przy wyjściu na taras ciemny meblowy kubik (powtórzenie tego mieszczącego w sobie garderobę i zabudowę kuchenną) ukrywający pojemne szafy na sprzęt audio, płyty i bibeloty które inwestor woli ukrywać.
Wzdłuż całej strefy dziennej rozciąga się ściana wykończona lustrem grafitowym ukrywająca wejścia do dwóch sypialni strefy prywatnej.

Strefa prywatna składa się z 3 wspólnie ze sobą połączonych pomieszczeń: łazienki, garderoby i sypialni stanowiących poniekąd jedną całość z możliwością oddzielenia ich przesuwnymi, dyskretnie ukrytymi drzwiami.
Wchodząc do tej strefy od razu znajdujemy się w przestronnej łazience.
Pod oknem znajdują się 2 wolnostojące umywalki Antonio Lupi, Corian Kubic za nimi wykonane na zamówienie przesuwne lutra które można schować poza obrys okna. Ściana prysznicowa i ściana za wanną wykonane są z tego samego surowca co gładkie fronty w salonie szkło lakierowane na ciemny czekoladowy kolor. Łazienkę od garderoby oddziela ściana z prysznicem typu walkin, którą można obejść na około. Meble w garderobie jako jedyne w mieszkaniu ukazują od razu swoje wnętrza. Każdy szczegół w niej został wykonany na specjalne zamówienie.
Również do sypialni możemy dostać się za pomocą dwóch par drzwi po obu stronach kubistycznej wanny Antonio Lupi Biblio.

Sypialnia wyposażona jest w absolutne minimum: łóżko i dwa stoliki nocne. Panuje tu jednolita kolorystyka spójna z kolorystyką w całym mieszkaniu. Ściana, do której dostawione jest łóżko (w całości stanowi jego zagłówek) jest obita tapicerowaniem w czekoladowym kolorze tym samym co rama łóżka i blaty stolików nocnych. W tapicerowanej ścianie miedzy sypialnią i łazienką umieszczone jest “akwarium" z kamieniami
podświetlanymi od dołu. Sypialnię od łazienki oddzielają lustrzane drzwi przesuwne chowane w tapicerowanej ścianie.
Druga sypialnia aktualnie pełni funkcję gabinetu. Jest jak najbardziej spójna kolorystycznie z pozostałą częścią apartamentu, ale użyte są tutaj bardziej “młodzieżowe" materiały.

Łazienka przynależąca do drugiej sypialni jest również łazienką dla gości.

Apartament został zaprojektowany w klimacie luksusowego minimalizmu.
Jest mono kolorowy, lecz sprawia przytulne wrażenie.
Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska o pow. 10 m2 w cenie 40 000 zł oraz 4 miejsca postojowe w parkingu podziemnym płatne dodatkowo po 50 000 zł każde.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Dorota Krysztofiak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress