Szczegóły oferty

Łomianki, ul. Stanisława Staszica

Łomianki, ul. Stanisława Staszica

Mieszkanie - sprzedaż 699 000 PLN 6 322,36PLN/m2
110.56 m2  Pokoje: 4 2003 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 110 m2.

Poziom pierwszy mieszkania składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki, na piętrze znajdują się 2 sypialnie oraz druga łazienka.
Dużym atutem mieszkanie jest widok z salonu bezpośrednio na zabudowę jednorodzinną i ogrody, które się tam znajdują.

Do mieszkania przynależą 2 naziemnie miejsca parkingowe. Jedno miejsce w cenie mieszkania drugie płatne dodatkowo 20 tys. PLN

Mieszkanie znajduje się w Łomiankach na os. Tęcza. w świetnie skomunikowanym punkcie, przystanek 500 m od osiedla.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. liczne sklepy, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego, Liceum Ogólnokształcące im. Karola Wojtyły, Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Dojazd do Warszawy zajmuje jedynie ok 10 minut jazdy samochodem jak i autobusem. Bardzo ważnym w kwestii swobody poruszania się po Łomiankach oraz szybkiego dojazdu do Warszawy jest planowana Trasa NS na odcinku Trasa AK (S8) - Czosnów co znacząco wpłynie na zmniejszenie ruchu w samych Łomiankach a także ułatwi dojazd do Warszawy nawet w godzinach szczytu.

Marcin Kostrzewa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress