Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Gran Alacant, Santa Pola

Costa Blanca, Alicante, Gran Alacant, Santa Pola

Mieszkanie - sprzedaż 1 478 112,90 PLN 13 560,65PLN/m2
109 m2  Pokoje: 3 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowy kompleks w Gran Alacant, z widokiem na morze i bezpośrednim dostępem do plaży z błękitną flagą El Carabassi.
Ostatnie apartamenty z 3 sypialniami oraz 2 łazienkami, starannie zaprojektowane, z pięknymi widokami na morze, plażę i basen oraz prywatnymi. Ceny od 307000 do 340000 euro.
Apartamenty są zbudowane w bardzo wysokim standardzie i tworzą uroczą rezydencję z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, komórką, ogrodem, zewnętrznym fitnessem, parkingiem dla rowerów i placem zabaw dla dzieci.
Osiedle położone jest zaledwie 15 minut spacerem od plaży w El Carabassi.
Zbudowane na wysokości około 100 metrów nad poziomem morza, posiada szeroki wachlarz usług i udogodnień oraz dostęp do infrastruktury handlowej w pobliżu (supermarkety, restauracje, apteki, banki itp).
Z linii brzegowej można zobaczyć wyspę Tabarca, starożytne schronienie piratów berberyjskich, a także rezerwat przyrody na słonych bagnach, równie piękne miejsca do odwiedzenia.
Wydmy Carabassí, nieskażony i chroniony obszar, to również miejsce, gdzie znajduje się główna plaża Gran Alacant, rozległa plaża z drobnym, złotym piaskiem.
Krystaliczna woda ma przepiękny turkusowy kolor.
Obszar ten jest bardzo popularny do uprawiania sportów takich jak kitesurf czy windsurf. Znajdują się tu liczne szkoły, które prowadzą kursy sportów wodnych przez cały rok.
Odległość od lotniska zaledwie 10 minut jazdy samochodem, do miasta Alicante 15 kilometrów, do miasta Elche 25 kilometrów.
Komunikacja jest doskonała: N-332 i doskonały transport publiczny.
Połączenia z dworcem kolejowym AVE i międzynarodowym lotniskiem w Alicante są bardzo dobre i z każdego z nich można podróżować do dowolnego miejsca.

Terminy odbioru: maj 2022 i kwiecień 2023

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress