Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Dobra

Warszawa, Śródmieście, ul. Dobra

Mieszkanie - sprzedaż 1 950 000 PLN 18 932,04PLN/m 2
103 m2  Pokoje: 4 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament 103 m2 na Powiślu do własnej aranżacji.

Bardzo przestronny apartament mieszczący się na drugim piętrze w 6-piętrowym budynku z 2007 roku. Położony w cichej części budynku, odizolowane od sąsiadów i windy. Z ulicy i otoczenia nie dochodzą żadne hałasy. Do własnej aranżacji, z możliwością postawienia ścian według uznania nowych właścicieli. Obecnie mieszkanie składa się z sypialni ok. 20 m2 z własną łazienką i wielkiej przestrzeni ok. 80 m2, którą można podzielić na trzy niezależne pokoje. Apartament widny, bardzo dobrze doświetlony z ekspozycją okien na trzy strony świata. Okna panoramiczne, szkło o ograniczonej przezierności z zewnątrz zapewnia prywatność, zewnętrzne rolety.
Instalacja elektryczna inteligentnego domu (wszystkie punkty doprowadzone do tablicy rozdzielczej). 4 piony instalacyjne w różnych miejscach umożliwiają całkowicie dowolny rozkład. W mieszkaniu założona klimatyzacja - 2 niezależne agregaty, wymienniki w garażu. Ogrzewanie częściowo w podłodze.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (możliwość wynajęcia kolejnych miejsc) i komórka lokatorska.

Budynek zadbany o wysokim standardzie wykończenia. Monitoring i całodobowa ochrona. Teren zamknięty.

W bliskiej odległości znajduje się Biblioteka Uniwersytecka, Centrum Kopernika, bulwary wiślane, Uniwersytet Warszawski. W okolicy modne kawiarnie i restauracje, sklepy, usługi. Miejsce doskonale skomunikowane w pobliżu metro i przystanki autobusowe.

Serdecznie polecam
Lokalizacja oferty

Bożena Olszewska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress