Szczegóły oferty

Costa Blanca, Villajoyosa

Costa Blanca, Villajoyosa

Mieszkanie - sprzedaż 1 363 377 PLN 13 498,80PLN/m2
101 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartamenty 100 metrów od plaży, z widokiem na morze, z dużymi tarasami i widokiem na morze niespełna 30 minut od lotniska w Alicante!

Pełne życie nad Morzem Śródziemnym, ale bez hałasu, korków i niedogodności związanych z masowym ruchem. Tuż przy polach golfowych i starożytnym miasteczku, zamieszkałym w przeszłości przez Greków i Rzymian. Natura, plaża, krystalicznie czysta woda, zatoczki o niepowtarzalnych widokach, a dzięki bliskości Benidormu i Villajoyosa w niewielkiej odległości od wszystkich usług.

Apartamenty z 1, 2, 3 i 4 sypialniami widokiem na morze.

Wykończenie o najwyższym standardzie, zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Kompletna instalacja klimatyzacji, w pełni wyposażona kuchnia, glazura najlepszych marek...
Garaż wliczony w cenę

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress