Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście

Lokal - wynajem 2 200 PLN 109,67PLN/m 2
20.06 m2  Pokoje: 1 2015 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem lokal o powierzchni 20,06 m2 w Śródmieściu w pawilonie handlowym przy ul.Solec. Lokal usytuowany jest na parterze, posiada witrynę oraz okno na ulicę 3 Maja. Idealny na biuro lub sklep. Lokale są chronione i monitorowane.

Cena najmu: 1200 zł brutto plus koszty eksploatacyjne około 1000 zł. Kaucja jednomiesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Magdalena Grabowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress