Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga

Lokal - sprzedaż 260 000 PLN 8 552,63PLN/m 2
30.4 m2  Pokoje: 1 1913 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Efektowna kawalerka na ostatnim piętrze stylowej kamienicy jeszcze sprzed I wojny światowej. Kiedyś to była pracownia twórcy- obecnie jest to lokal użytkowy i są zaawansowane działania w celu przekształcenia w mieszkanie.
STARA PRAGA w bezpośredniej bliskości KONESER-a i Ząbkowskiej.

Lokal przeszedł remont generalny; zostało: urządzenie aneksu kuchennego, urządzenie szaf we wnękach i ewentualnie jakaś adaptacja np: wydzielenie sypialni czy kuchni.
Wszystkie instalacje nowe, w tym elektryczna.
Mieszkanie robi wrażenie! Jest duża przestrzeń, za oknem też... panorama Pragi. Łazienka z dużą wanną i wnęką na szafę, w przedpokoju 2 wnęki.
Do dyspozycji spory strych obok mieszkania i piękne podwórko.
Opłaty miesięczne 300 zł.
W mieszkaniu zostaje zmywarka, lodówka, płyta grzewcza.
Nieopodal jest tramwaj i autobus, do metra lub PKP W-wa Wschodnia 10 minut.

link do video: https://www.youtube.com/watch?v=ZY1-u7UacIE&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/edit?o=U&feature=vm&video_id=dBLT973YCBI
Lokalizacja oferty

Centrala Zdzisław Kutyła

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress