Szczegóły oferty

Gdańsk

Gdańsk

Lokal - sprzedaż 340 000 PLN 3 090,91PLN/m 2
110 m2  Pokoje: 5 1995 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem sprzedaży jest piętrowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok 110 m2 zlokalizowany Gdańsku, dzielnicy Nowy Port.

W skład nieruchomości wchodzą:

Parter – dwa pomieszczenia handlowe z czego jedno z dużymi witrynami okiennymi, toaleta.

Piętro – trzy pomieszczenia gabinetowe, toaleta z łazienką, recepcja oraz pomieszczenie gospodarcze.

Ogrzewanie budynku gazowe piecem dwu-funkcyjnym.

Działka o powierzchni 133 m2, ogrodzona.

Nieruchomość zlokalizowana na terenie osiedla, w kompleksie sklepów handlowo-usługowych. Przed lokalem znajduje się parking ogólnodostępny.

Zapraszam na prezentację nieruchomości

Centrala Katarzyna Poznańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress