Szczegóły oferty

Świerzawa

Świerzawa

Lokal - sprzedaż 510 000 PLN 728,57PLN/m 2
700 m2  1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem oferty jest obiekt produkcyjno - magazynowy z częścią burową położony w Świerzawie w województwie dolnośląskim, na działce o powierzchni 2135 m kw.
Powierzchnia użytkowa obiektu wraz z częścią biurową wynosi ok 700 m kw. Pomieszczenia magazynowe stanowią powierzchnię 400 m kw, wiata magazynowa o powierzchni użytkowej 22,64 m kw .
Lokal nadaje się na inwestycję pod wynajem, pomieszczenia wraz z zapleczem socjalnym i magazynami. Atutem obiektu jest powierzchnia mieszkalna, która nadaje się również pod wynajem dla pracowników.
Na działce znajduje się transformator, woda ciepła z podgrzewaczy elektrycznych, siła, kanalizacja, ogrzewanie eko groszkiem.
Miejsca parkingowe.
Cena do negocjacji.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Katarzyna Poznańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress