Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście

Lokal - sprzedaż 650 000 PLN 12 037,04PLN/m 2
54 m2  Pokoje: 2 1938 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
OKAZJA ! PEREŁKA NA POWIŚLU ! TYLKO W NASZYM BIURZE !

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2 w budynku z 1938r. na Powiślu.

Salon (20 m2) z balkonem (3,3 m2) od południa, drugi pokój (12 m2) i kuchnia (8 m2) z widokiem na Park Kazimierzowski - od północy.
Mieszkanie ciche i przytulne w samym sercu prestiżowego Powiśla. Podłoga z solidnej klepki, w przedpokoju pojemne szafy i szafki, kuchnia w pełni wyposażona. Od strony ulicy Oboźnej mieszkanie znajduje się na parterze, od strony terenu zielonej skarpy warszawskiej - na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku.
Miejsce wprost do zamieszkania lub na wynajem krótko- lub długoterminowy.

Urok zielonego Powiśla pozwala na poczucie komfortu zapewniając jednocześnie bardzo dobrą komunikację. Nieopodal dwie stacje metra - Nowy Świat - Uniwersytet przy ul. Świętokrzyskiej oraz Centrum Nauki Kopernik, linie autobusowe wzdłuż ulic: Tamka, Topiel czy Dobrej. Wokół przyjazne tereny dla rowerzystów czy biegaczy - spacer nad Wisłę zajmie 10 min. Rozbudowujące się kolejne ciekawe miejsce na mapie Warszawy - Elektrownia Powiśle - pełna sklepów, restauracji oraz biur, znajduje się po drodze nad Wisłę. Powiśle przyciąga ludzi twórczych i otwartych. Łatwo nawiążemy znajomości w pobliskiej piekarni czy warzywniaku i poczujemy się jak u siebie.
Dwa kroki do Traktu Królewskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Równie blisko do Centrum Kopernika i Bulwarów Wiślanych.
Klimat, który w ostatnich latach zagościł na Powiślu, pozwala na komfortowe życie korzystając z różnorodnych kawiarni, restauracji, oryginalnych sklepów i ciekawych mieszkańców oraz turystów.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mieszkania na Powiślu!
Cena do negocjacji!

Ewa Kostrzewa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress