Szczegóły oferty

Głuszyca

Głuszyca

Lokal - sprzedaż 85 000 PLN 1 660,81PLN/m 2
51.18 m2  1890 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż lokal użytkowy 51,18m2 w Głuszycach na ul. Grunwaldzkiej. W chwili obecnej lokal wykorzystywany jako lokalny sklep spożywczy. Nad sklepem w budynku część mieszkalna. W cenie zostaje całe wyposażenie widocznej na zdjęciach oprócz zamrażarki. Lokal składa się z trzech pomieszczeń - część sklepowa, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Przy budynku parking z kostki.

Możliwość przearanżowania lokalu na inną działalność usługowo-handlową.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress