Szczegóły oferty

Wielkie Rychnowo

Wielkie Rychnowo

Lokal - sprzedaż 299 000 PLN 1 661,11PLN/m 2
180 m2  1996 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 180m2 położony na 700m2 działce w Wielkim Rychnowie w okolicy miejscowości Golub-Dobrzyń.

Budynek wolnostojący, I-kondygnacyjny, parterowy, bez poddasza użytkowego. Fundamenty - ławy fundamentowe betonu zbrojonego. Ściany fundamentowy z bloczków betonowych. Dach o konstrukcji drewnianej i stalowej o konstrukcji kratkowej (dobudówka) pokryty blachodachówka. Ściany zewnętrzne ocieplone płytami styropianowymi o gr. 15cm. Ściany w łazienkach i pomieszczeniach socjalnych wyłożone płytkami ceramicznymi, w pozostałych tynk cementowo-wapienny. Posadzki-betonowe wyłożone terakotą. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacją z sieci gminnej, centralnego ogrzewania z własnej kotłowni (ekogroszek). Okna PCV.

Budynek składa się z dwóch części:
- starszej z poprzednim przeznaczeniem na sklep spożywczy o powierzchni użytkowej 134,72m2
- nowej (tzw. dobudówki) wykorzystywanego wcześniej na sklep tekstylny o powierzchni użytkowej 45,28m2

Na wyposażeniu budynku monitoring, klimatyzacja, alarm, rolety zewnętrzne.
Możliwość przekształcenia m.in. na lokal gastronomiczny.

Zapraszam do kontaktu!

Katarzyna Poznańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress