Szczegóły oferty

Borowa Góra

Borowa Góra

Działka - sprzedaż 499 000 PLN 110,89PLN/m2
 / 4500 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
0% prowizji od kupującego.

Do sprzedania działka w Borowej Górze niedaleko jeziora Zegrzyńskiego. Powierzchnia działki to 4500m2 natomiast jest możliwość podziału na mniejsze działki. W okolicy bardzo prężnie budowane są kolejne domy jednorodzinne. Media w drodze tuż przy działce. Dojazd do warszawy zajmuję około 40min.


0% prowizji od kupującego.

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress