Szczegóły oferty

Żabia Wola

Żabia Wola

Działka - sprzedaż 349 000 PLN 194,10PLN/m2
 / 1798 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania kwadratowa działka budowlano - usługowa w Żabiej Woli przy ul. Rumiankowej.

Powierzchnia działki to 1798 m2. Teren ogrodzony w pełni uzbrojony - gaz, prąd, woda i kanalizacja.

Możliwość dojazdu z 2 stron - od ul. Rumiankowej i ul. Klonowej.

Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z symbolem M21- Przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą.
W najbliższym czasie gm. Żabia Wola będzie zmieniała plan zagospodarowania przestrzennego co daje możliwość złożenia wniosku o podział na działki mniejsze niż 1000 m2.

Nieruchomość usytuowana jest w zielonej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Niewątpliwy atutem jest bliskość trasy S8, którą do centrum Warszawy dojedziemy w mniej niż 30 minut.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress