Szczegóły oferty

Chyby

Chyby

Dom - sprzedaż 850 000 PLN 4 473,68PLN/m2
190 m2  Pokoje: 5 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania drewniany dom z 2005 r o powierzchni 190 m2, położony w malowniczej miejscowości Chyby k/Poznania przy ul. oliwkowej.
Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 672 m2

Do nieruchomości doprowadzona jest woda, gaz i kanalizacja.

Dom składa się z:

PARTER:

Salon

Sypialnia

Kuchnia

Łazienka

PIĘTRO:

3 sypialnie

Łazienka

Ogród przeznaczony do własnej aranżacji.

Szybki i łatwy dojazd do Poznania, Przeźmierowa, Tarnowa Podgórnego i Szamotuł oraz do drogi krajowej 92 (Świecko, Pniewy, Września, Warszawa), drogi ekspresowej S11 i autostrady A2.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress