Szczegóły oferty

Izabelin

Izabelin

Działka - sprzedaż 1 750 000 PLN 750,43PLN/m 2
 / 2332 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania piękna działka położona w prestiżowej części Izabelina przy ul. Siemiradzkiego. Składa się z dwóch działek które łącznie mają 2332m2. Kształtem zbliżona jest do prostokąta. Z przodu działki mamy drogę asfaltową natomiast tyłem graniczy z Kampinoskim Parkiem Narodowym. W najbliższym sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne.

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress